O nás

Veterinární ordinace pod vedením MVDr. Jaroslavy Slovákové je ošetřovna specializující se na poskytování služeb v oblasti onemocnění malých zvířat v zájmovém chovu.

Mezi naše pacienty patří nejen psi a kočky, ale i hlodavci, králíci, plazi i ptáci, u kterých provádíme základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Ve složitějších případech spolupracujeme se specializovanými pracovišti, u nichž máme možnost konzultace, či převzetí pacienta do jejich péče.

 

V naší ordinaci se máte možnost objednat na určitý den a hodinu, a to buď telefonicky, e-mailem, nebo osobně (objednávky elektronickou poštou zasílejte minimálně s týdenním předstihem). To nese jisté výhody především pro pacienty silně stresované nebo pro časově vytížené majitele pacientů, ale také pro urychlení chodu ordinace, kdy rozléčení pacienti jsou automaticky objednávani na smluvený čas.

Samozřejmostí ale zůstává, že AKUTNÍ pacienti mají VŽDY přednost (závažnost stavu pacienta určí lékař, nebo kvalifikovaná sestra).

Nicméně i neobjednaní pacienti jsou ošetřováni plynule v pořadí, v jakém se dostavili.

Tímto prosíme - buďte ohleduplní, když se čekací doba prodlouží. Každý pacient potřebuje individuální přístup a různě dlouhou dobu k vyšetření. Nikdy nevíte, kdy to bude právě Váš mazlíček, který bude potřebovat důkladnější vyšetření, a tím samozřejmě více času. Všem se snažíme vyjít maximálně vstříc, pokud je to možné.